Budowa domów szkieletowych kanadyjskich Rzeszów - Daszer

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi z zakresu wykonawstwa i montażu konstrukcji drewnianych takich jak domy szkieletowe, kanadyjskie, altanki drewniane, pergole drewniane i inne. Naszym potencjałem są przede wszystkim pracownicy, których wieloletnie doświadczenie i zamiłowanie sprawiają, że nie boimy się angażować w trudne wyzwania, a budowa domów staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Chcemy pracować na sukces naszych Klientów reagując szybko na ich uwagi, dopasowując nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb i jednocześnie uwzględniając warunki panujące na rynku. Duży nacisk kładziemy na jakości naszych usług, a także na ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników - bo naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta.

 

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, odpowiednim przygotowaniem i doświadczeniem. Zatrudniamy najlepszych specjalistów znających się na tym co robią i wykonujących swą pracę z prawdziwą pasją, co zapewnia najwyższy standard wykonywanych prac. Nasi czołowi pracownicy mogą poszczycić się olbrzymim doświadczeniem zdobywanym w ciągu 20 lat działalności w branży budowlanej nie tylko na rynku polskim, ale i również zagranicznym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, a zainteresowanych do kontaktu z nami.